Naše kurzy angličtiny pro Vás

Podzimní semestr 2018/19 začíná 17. září 2018 a končí 1. února 2019.  Přihlášky přijímáme emailem na: verakunt@yahoo.com.

Jazykové studio Angličtina Radotín vzniklo v roce 2009 jako odezva na poptávku po „komornější“ formě výuky angličtiny. Nabízíme výuku angličtiny v menších skupinkách, maximální počet studentů je osm osob, ale velice rádi vám vytvoříme skupinky „na míru“ o menším počtu studentů.  Název studia vychází z místa, kde se koná hlavní výuka, naše učebna se nachází v Praze 16 – Radotíně, nám. Osvoboditelů 69, v 1. patře. Nabízíme výuku angličtiny pro obyvatele Radotína a blízkého okolí za příznivé ceny a v příjemné atmosféře.

Vzhledem k zájmu nových studentů se na výuce podílí více lektorů, kteří jsou připraveni vám nabídnout kvalitní a příjemnou výuku angličtiny.

Hlavní lektorka

Jmenuji se Věra Kuntová a pocházím z Prahy, kde také bydlím a pracovně působím.
Jako učitelka anglického jazyka pracuji od roku 1993, od roku 2001 pracuji na živnostenský list jako soukromá lektorka angličtiny pro děti i dospělé. V současné době vyučuji převážně dospělé studenty, individuálně i ve skupinách, mám zkušenost s veřejnými i firemními kurzy.
Vystudovala jsem magisterské studium, učitelský obor na Pedagogické fakultě v Praze. Mám certifikát CPE (Certificate in Proficiency English) a Všeobecnou jazykovou zkoušku z anglického jazyka. Během školního roku se věnuji výuce angličtiny a překladům z anglického do českého jazyka a naopak, přípravuji také semináře pro učitele a lektory. Podílela jsem se na přípravě jazykových portfolií, pro jazykovou školou Channel Crossings jsem vytvořila brožuru pro projektovou výuku na SŠ. V letních měsících působím pracovně ve Velké Británii, kde se věnuji postiženým lidem v rámci charity.
Svou práci mám ráda a myslím, že se mohu pochlubit řadou spokojených zákazníků. Snažím se vést své hodiny zajímavou a komunikativní formou, neustále se zamýšlím nad novými metodami, které by mým studentům pomohly se co nejrychleji a co nejlépe domluvit v situacích, v kterých to potřebují.

Kde učíme?

2010 © Angličtina Radotín | created by websession.cz